3 Beds
2 Baths
1,488 sqft
$1,850,000
1859 W Beach Blvd Gulf Shores AL, 36542
Price per sqft
$1,243.28
Built in
1992
Property size
1,488 sqft
Property type
Residential
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
681776
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
2
Exterior features
Courtesy of POINTE SOUTH, Sam Bass,
Listing Contact:
Last updated 4/30/2026 4:01 AM UTC